Pronájem, vinný sklípek 88m2, Horní Lapač

Nabízíme Vám k pronájmu vinný sklípek v obci Horní lapač. Sklípek je nabízen k pronájmu s veškerým vybavením. V patře jsou umístěny stoly, židle a lavice, posezení je zde tak pro 70 lidí. V přízemí je menší posezení, tak pro 20 lidí. Dále se v přízemí nachází krb, který zajišťuje vytápění celého objektu, dámské a pánské toalety, menší skladovací prostor a kompletně vybavená kuchyně v které se nachází kuchyňká linka, lednice, sporák, myčka a dřez. Za kuchyní je malá místnost kde je umístěn výtah, který dovážá věci ze sklepa. Z přízemí se poté vchází do sklepa, kde jsou již sudy s vínem a je zde i veškeré potřebné vybavení pro výrobu vína. K vinnému sklípku patří i prostorné parkoviště. Cena pronájmu je 25.000,-Kč měsíčně + energie. Jedná se o velmi pěknou a klidnou lokalitu.

Cena: 25.000,-Kč/měsíc + energie
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Ostatní reality
Číslo zakázky: 1932

TUTO REALITU NABÍZÍ:

Pokud Vás tato nabídka zaujala - tuto realitu nabízí Morrea reality, s.r.o. v případě zájmu můžete realitní kancelář kontaktovat a zjistit podrobnější informace, příp. si domluvit prohlídku:

Morrea reality, s.r.o.
Velké náměstí 104
767 01 Kroměříž
Telefon: +420 573 344 569
www.morrea.cz
 

Můžete také poslat do realitní kanceláře email, doporučujeme ale raději telefonický kontakt:

 
Vaše jméno:
Kontakt na Vás:
Zpráva pro realitní kancelář:
Pro kontrolu opište do políčka zelený text:     88    
 

Podobné reality:

 

Prodej restaurace se zahrádkou a vinným sklípkem v Mařa...

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní plně podsklepený rodinný dům ze 70 let. V roce 2013-2016 proběhla v domě přestavba. Sklepní část domu byla přebudována na vinný sklípek s kapacitou 25 míst. Součástí to...

Prodej | Ostatní reality | Uherské Hradiště | 12.500 000,-- Kč
 

... ...

Prodej | Ostatní reality | |