Realitní kanceláře - okresy
 
 

REALITNÍ KANCELÁŘE Uherské Hradiště

Na REALITY ZLÍNSKO doporučujeme realitní kanceláře:

Realitní kancelář Jarmila Ottová

Jsme rodinný podnik působící na trhu již od roku 1998, za naší dlouholetou tradicí stojí spokojení klienti, kteří se nám rádi vrací. Jsme tady pro Vás, pracujeme v případě nutnosti i o víkendech, ve večerních hodinách, záleží vždy na požadavcích a přáních klienta. POZOR! Nově nás najdete na ulici Františkánská č.p. 1241, jedná se o spojovací ulici mezi Františkánskou a Hradební. V této průchozí uličce se nachází také SynotTip, CK JDTour, Fortuna, JAMI Sport a kavárna Lucie (Kovak). Případně, prosíme volejte na tel. 602729824, 776581110.

Mariánské nám. 126, Uherské Hradiště

 

Park Realit

Realitní kancelář PARK realit s.r.o. Vám nabízí reality po celém okrese Uherské Hradiště. Naše nabídka zahrnuje byty, rodinné domy, pozemky a další nemovitosti. Zprostředkujeme prodej, koupi a pronájem. Zajistíme kompletní realitní, právní a bezplatný finanční servis.

Mariánské nám. 78, Uherské Hradiště

 

REALLEX s.r.o.

RYCHLÝ A PRÁVNĚ GARANTOVANÝ PRODEJ A PRONÁJEM VAŚICH NEMOVITOSTÍ Realitní kancelář REALLEX s.r.o. byla založena v roce 1991 jako první kancelář pro obchodování s nemovitostmi v Uherském Hradišti.

Hradební 1250, Uherské Hradiště

 

PRVNÍ REALITNÍ Uherské Hradiště

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Prostřední 38, Uherské Hradiště

 

Agentura Zvonek - realitní kancelář Uherské Hradiště

Agentura Zvonek již 16 let poskytuje profesionální služby v oblasti realit.Po celé Moravě najdete naše pobočky, ve kterých vyškolení pracovníci rádi pomohou vyřešit vše spojené s bydlením. Kontaktujte nás prostřednictví naší BEZPLATNÉ LINKY 800 986 635, případně na www.zvonek.cz.

Josefa Stancla 151, Uherské Hradiště

 

EURO CONCEPT, s.r.o.

Realitní kancelář zajišťující prodej, koupě, zprostředkování a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, chaty, komerční objekty, dále výkup bytů a nemovitostí v hotovosti, řešení exekucí a zástav. Zajistíme hypotéky, úvěry a půjčky.

Zarámí 92, Zlín

 

ZORESTA, s.r.o.

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním a stavebním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí a staveb, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu a realizace staveb.

Mariánské nám. 61, Uherské Hradiště

 

Všechny realitní kanceláře na portálu REALITY ZLÍNSKO z okresu Uherské Hradiště:

Rk9999 - Jan Straka

Jsme nízkonákladová realitní kancelář rk9999 s pevnou sazbou provize 9999,- Kč za jeden prodaný dům či byt.

 

APOLLO REALITY Uherské Hradiště

Společnost APOLLO REALITY vznikla v r. 2003 jako rodinná firma, kterou založil v Uherském Brodě pan Antonín Polášek. Pro obchod i služby využil získané zahraniční zkušenosti a své služby začal prezentovat ve třech pobočkách, umožňujících zákazníkům lepší orientaci při výběru vhodných nemovitostí. Dnes firma nabízí svůj široký sortiment ve třech kancelářích, vybavených nejlepším počítačovým programem. S jeho pomocí prodejci APOLLO REALITY navrhnou zákazníkům vhodnou nemovitost určenou nejen k bydlení, ale i k podnikatelským aktivitám, dále pomohou zvolit nejvýhodnější financování, které současný trh nabízí. Makléři APOLLO REALITY jsou pravidelně odborně školeni a dokáží svým zákazníkům pomoci s orientací na trhu realit. APOLLO REALITY spolupracují s renomovanými bankovními ústavy, advokáty a soudními znalci. Služby naší společnosti využilo nespočet tuzemských zákazníků, ale i náročná klientela ze zahraničí.

Uherské Hradiště

 

Hana Milošová

Desetiletým působením na trhu realit poskytujeme našim obchodním partnerům komplexní realitní servis v oblasti nemovitostí. Osobním a diskrétním přístupem ke každému klientovi se snažíme najít nejlepší řešení potřeb klienta na trhu nabídek a poptávek nemovitostí. S Vašimi dotazy a požadavky je možné nás kontaktovat na všech uvedených odkazech. Poradíme, zprostředkujeme ke spokojenosti všech klientů.

Zahradní 857, Uherské Hradiště

 

Ing. Monika Marková

Realitní kancelář, správa nemovitostí, oceňování majetku.

Vodní 121, Uherské Hradiště

 

Josef Zajíc - Reality - Finance - Pojištění

Realitní kancelář a pojišťovnictví.

Otakarova 81, Uh.Hradiště

 

Living Reality

Protzkarova 51, Uherské Hradiště

 

M&M reality holding a.s.

Reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Vykupujeme i pozemky. Na našem realitním serveru najdete širokou nabídku z celé ČR, SR i okolních zemí.

Tyršovo náměstí 429, Uherské Hradiště

 

PRVNÍ REALITNÍ Uherský Brod

Zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu nemovitostí a družstevních bytů.Při prodeji bezplatná inzerce, prohlídky nemovitostí a realizace prodeje. Vypracování kupní, darovací, nájemní smlouvy a smlouvy o převodu. Vyhotovení znaleckého posudku a tržního ocenění pro úvěry.

Kaunicova 62, Uherský Brod

 

DRAKO Realitní kancelář Uherské Hradiště

Realitní kancelář nabízí byty, rodinné domy, pozemky, komerční prostory, rekreační objekty, kanceláře. Zprostředkujeme prodej i pronájem bytů, domů, nemovitostí. Nabízíme kompletní služby, hypoteční úvěry, znalecké posudky, právní servis.

Nádražní 25, Uherské Hradiště

 

Realitní kancelář NET REALITY

Uherskobrodská realitní kancelář NET REALITY působí na trhu s nemovitostmi od roku 1999. Snažíme se pro své klienty neustále zlepšovat své služby a naším hlavním cílem je poskytovat kompletní realitní servis zahrnující veškeré náležitosti obchodu s realitami.

Masarykovo nám. 71, Uherský Brod

 

Reality Milenium s.r.o.

Realitní a investiční činnost

Dvořákova 1210, Uherské Hradiště

 

RK OPRCHALOVÁ s.r.o.

Prodej nemovitostí, kupní smlouvy, odhady.

Františkánská ul.č.138, Uherské Hradiště

 

RK Život

Proč v záplavě realitních kanceláří využít právě našich služeb? - rychlý prodej nemovitosti je naše priorita. - aktivní vyhledávání potencionálních kupujících + inzerce - kompletní právní servis, zajištění odhadu

Kudlovice 254, Kudlovice

 

SDK REALITY Uherské Hradiště

Jsme třetí největší realitní společností na Jižní Moravě. Najdete nás 14 pobočkách ve větších městech. Zaručujeme Vám zychlý, profesionální a bezpobroblémový prodej Vaší nemovitosti. Jsme členem asociace realitních kanceláří. Zajištíme vám výhodné úvěry a hypotéky i nezávislé finanční poradenství. Úzce spolupracvujeme s Českou spořitelnou, bankou roku 2007.

Prostřední, Uherské Hradiště

 

Real euro, s.r.o.

Kaunicova 76, Uherský Brod

 

REAL KREDIT a.s.

Velehradská tř. 682, Uherské Hradiště

 

Real Moravia, s.r.o.

Nádražní 30, Uherské Hradiště

 

REAL ROOFING SYSTEMS s.r.o

Přemysla Otakara II. 2476, Uherský Brod

 

Real spektrum global, a.s.

Evropská realitní skupina Real Spektrum a.s. se zabývá zejména prodejem realit prostřednictvím svých poboček v 35 městech po celé ČR.

Na Morávce 415, Uherské Hradiště

 

REALITAS, s.r.o.

Společnost REALITAS, s.r.o. se zabývá realitní činností, prováděním veřejných dražeb, prováděním výběrových řízení a veřejných obchodních soutěží, vyhledáváním investičních příležitostí, převodem bytů do osobního vlastnictví, vydavatelstvím měsíčníku Moravské Realitní Noviny, činností organizačních a ekonomických poradců a dalšími činnostmi.

Otakarova 1253, Uherské Hradiště

 

Realitní Asociace Arwing

Nádražní 30, Uherské Hradiště

 

STING Realitní kancelář Uherské Hradiště

Hradební 1306, Uherské Hradiště

 

Reas UB, s.r.o.

Poskytování pronájmu vlastních nemovitostí.

Moravská 82, Uherský Brod

 

N-CONSULT

Realitní a znalecká kancelář. Nabídka nemovitostí - rodinné domy, byty, pozemky, znalecké posudky - prodej a darování nemovitostí, pozůstalost, konkursní řízení, zástavy. Odhady movitého majetku - auta, stroje, zařízení, technika, elektronika.

Masarykovo náměstí 224, Napajedla

 

PANORAMA REALITY Uherské Hradiště s.r.o.

Realitní kancelář s více než desetiletou tradicí. Poskytujeme kompletní služby v oblasti realit, zprostředkováváme prodej, převody a pronájmy všech nemovitostí. Nadstandartní službou je zajištění stavby nových domů technologií dřevostavby.

Protzkarova 1220, Uherské Hradiště

 

Arwing - Raa, s.r.o.

Máme pro vás nemovitosti z celé České republiky, rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, kanceláře. Ke každé nabídce až 25 fotografií, mapa lokality, přímé kontakty na realitní kanceláře a makléře, zasílání novinek přímo do e-mailu.

Nádražní 30, Uherské Hradiště

 

AGENTURA ZVONEK Uherský Brod

Nabídka kompletní realitní činnosti. Zprostředkování, koupě, prodej a pronájem nemovitostí. Poskytování finančního poradenství.

Masarykovo nám. 102, Uherský Brod

 

Slovácká realitní kancelář, s.r.o.

Realitní služby, zpracovávání účetnictví.

Havlíčkova 1239, Uherské Hradiště

 

aa-commercial, s.r.o.

Realitní kancelář poskytující veškeré služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitostí včetně služeb právních i finančních.

Vlčnov 960, Vlčnov

 

MEI Office Centers Uherské Hradiště

Jsme profesionální partner na realitním trhu. Unikátní portfolio se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech. V nabídce 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

Otakarova 1073, Uherské Hradiště

 

Realitní kancelář RK Domek

Činnosti realitní kanceláře.

Široká 2282, Uherský Brod

 

Realitní kancelář Reality - obchodní CZ, s.r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře.

nám. 1. máje 1605, Uherský Brod

 

Realitní kancelář MARLIN

Nabízíme služby realitní kanceláře.

Studentské náměstí 1531, Uherské Hradiště-Mařatice

 

APOLLO - Realitní společnost Uherský Brod

Kompletní realitní činnost. Nákup, prodej a pronájem nemovitostí bytů a pozemků.

Hodinářská 1523, Uherský Brod

 

Realitní kancelář Mesit reality, spol. s r.o.

Realitní činnost. Vedení účetnictví. Správa a údržba nemovitostí. Pronájem a půjčování věcí movitých.

Sokolovská 573, Uherské Hradiště-Mařatice

 

Realitní kancelář Albus CZ, s.r.o.

Zabýváme se realitní činností a správou a údržbou nemovitostí.

Polešovice 615, Polešovice

 

Reality Möller

Zprostředkováváme nákup a prodej nemovitostí.

Prostřední 129, Uherské Hradiště

 

REALITNÍ KANCELÁŘ - VOJTĚCH KRYSTÝNEK

Nabízíme zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Pro stranu prodávající jsou naše služby zdarma. Zajistíme vypracování kupní, nájemní a darovací smlouvy, smlouvy o převodu, znaleckého posudku a zajistíme vyplnění tiskopisů pro daňové přiznání. Straně kupující zajistíme profesionální finanční poradenství pro vyřízení úvěru a hypotéky.

Prostřední 128, Uherské Hradiště

 

Realitní kancelář Atrium

Provozujeme realitní kancelář.

Masarykovo náměstí 157, Uherské Hradiště

 

AG Real Consulting, s.r.o.

Zprostředkujeme pronájem a prodej nemovitostí.

ul. 26. dubna 1917, Uherský Brod

 

Reality Slovácko

Nabídka realitních služeb, právního a daňového poradenství, znaleckých posudků, geometrických plánů, úvěrů a staveb rodinných domů na klíč.

Na Rynku 358, Kunovice

 

Realitní kancelář Perfekta

Pronájem kanceláří a nebytových prostor.

Zelný trh 1249, Uherské Hradiště

 

ALCANTARA CZ - Radomil Kožuský

Na realitním trhu podniká ALCANTARA CZ od r. 1997. Zpočátku byla realitní expanze zaměřena na španělské nemovitosti. Postupem času získala prioritu nabídka českých nemovitostí. ALCANTARA CZ tak v současné době zabezpečuje celkový realitní a právní servis při zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v Uherském Hradišti a ve Zlínském kraji.

Jiřího z Poděbrad 592, Uherské Hradiště

 

Realitní kancelář Mikulík

Zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí.

Dlouhá 688, Uherské Hradiště

 

Realitní kancelář P+K

Poskytování služeb spojených s prodejem a nákupem nemovitostí, správcovstvím a oceňováním nemovitostí a finančním poradenstvím.

Masarykovo náměstí 1232, Uherské Hradiště

 

Visa reality

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí.

Bří Lužů 106, Uherský Brod

 

Realitní kancelář RK-REAL

Služby v oblasti obchodování s nemovitostmi. Prodej a pronájem bytových i nebytových prostor.

Všehrdova 525, Uherské Hradiště

 

Zuzana Fábry

Zprostředkujeme prodej i pronájem nemovitostí

Štěpnická 1048, Uherské Hradiště